Найбільш бажана подія, якої чекали всі меломани стартує вже 25 і триватиме до 27 вересня. Попри всі карантинні обмеження найстаріший джазовий фестиваль України VINNYTSIA JAZZFEST-2020 традиційно здивує усіх! Про це під час прес-конференції розповіли організатори фесту.

-Так, родзинки неодмінно будуть. Насамперед це концерти живих легенд – сина «королеви джазу» Елли Фіцджеральд Рея Брауна-молодшого, «посла польського джазу» у світі, одного із найкращих джазових піаністів і композиторів Польщі Артура Дуткевича, яскравого сучасного джазового піаніста-віртуоз Лорана Ніку. – розкриває секрети програми фестивалю продюсер VINNYTSIA JAZZFEST, заслужена артистка України Ірина Френкель. – Тон задаватимуть знамениті українські виконавці: Закус-Донцови-Фролов Квартет на чолі з «батьком українського джазу» Ігорем Закусом, незрівнянне Тріо Олексія Петухова з Одеси і майстри а капела зі світовою славою – вокальний бенд ManSound.

Та свою прес-конференцію організатори розпочали з повідомлення про те, що фестиваль відбуватиметься цього року у новій залі – концерт-холі «Моnt Blanc» і вперше за 24 роки проведення будуть доступні глядачам у онлайн-трансляції у Інтернеті.

«Джазуємо на здоров’я!» – цьогорічне гасло фестивалю народилося не випадково, а з огляду на пандемічні обставини, котрі внесли свої корективи у роботу. Найбільша несподіванка — організатори і досі не знають, відбуватиметься фестиваль з глядачами чи без. Рішення про можливість присутності глядачів наживо на концертах буде прийняте тільки у четвер, за добу до початку фестивалю. Все залежить від того, як поширюватиметься ковід.

Враховуючи досвід європейських країн й відношення Вінниці до «помаранчевої» зони, переформатували заходи фестивалю так, щоб були дотримані всі норми безпеки, прописані у постанові Кабміну № 641 від 22.07.2020. Усі шанувальники джазу зможуть побачити концерти онлайн: на офіційному каналі VINNYTSIA JAZZFEST на Youtube (https://www.youtube.com/user/pvt286032) записи виступів будуть доступні ще протягом тижня після фестивалю. – розповів заслужений діяч мистецтв України Павло Третьяков.

Та не зважаючи на безпрецедентні виклики, 24 вінницький фестиваль джазу подарує шанувальникам ексклюзивні концерти світових зірок джазу з України, Польщі, Швейцарії та США, яскраву pre-party, фірмові секрети успіху культових музикантів під час «Джазових сніданків» і безцінний заряд позитиву, якого вистачить на весь рік!