Доповідаю, вам любі друзі, кажучи словами відомого президента.

Як лідер Партії Захисників Вітчизни в Ямпільському районі Вінницької області веду в депутати Ямпільської міської Ради 12 людей і ще 6 – до Могилів-Подільської районної ради.

В цих списках кандидатів в депутатів вдова загиблого нашого воїна під Донецьким аеропортом, демобілізовані воїни-фронтовики всіх хвиль мобілізації, батьки, рідні воїнів, рідні померлих у військових госпіталях, волонтери…

Щоб нас лиш допустила виборча комісія до виборчої кампанії – ми мусимо заплатити державі, яку захищаємо і захищали всіма силами, – до міської ради – більше шести тисяч, а до районної – більше двадцяти п”яти тисяч гривень. Вцілому – більше 31 тисячі гривень.

На зараз у нас таких грошей немає.  За те вони є у тих хто пороху не нюхав, не волонтерив і не чекав своїх рідних з фронту. У видатних представників організованої злочинності і корупції. Їх і буде допущено безперешкодно до цих виборів.

Ось в чому біда України на сьогоднішньому етапі.

Ямпільська районна організація Партії Захисників Вітчизни донедавна була єдиною  у Вінницькій області зі всіх інших тутешніх організацій цієї політичної сили, яка не раз успішно перемагала на виборах і до міської, і до районної рад, проводячи в місцеве самоврядування гідних людей. То були чи не найактивніші депутати в радах. Так мало бути і на цих виборах і після них. Але…

Двадцять другого вересня голова Ямпільської ТВК Олександр Ряботинський повідомив, що цей успішний осередок ПЗВ не має права сплатити виборчу заставу за висунутих своїх кандидатів в депутати. За нього це зробити не може, за його словами, і центральний офіс партії на чолі з відомим юристом, парламентарем Юрієм Кармазіним. Цим правом наділена лише Вінницька обласна організація Партії Захисників Вітчизни, слід якої вже давно простиг… А без сплати застави дорога до виборів закрита.

Отже, через такі “технічні” причини порушено конституційне право, як претендентів в  кандидати, так і виборців, які мали намір за них голосувати. Схоже, на цих псевдодемократичних виборах отак переїдуть танком ще дуже багато патріотів,  тих хто хотів бути обраним і самих виборців котрі хотіли за них проголосувати.