Близько місяця частина села в Оратівському районі, що на Вінниччині, знаходиться без питної води. Люди заявляють, що у цьому винний місцевий орендарь, який нібито спустив ставки, аби виловити рибу на продаж.

Без питної води залишились жителі частини села Животівка Оратівського району. Нині місцева водойма схожа більше на болото, де ще можна знайти мертву рибу.

За словами директорки місцевої школи Таїсії Довгань, у майже порожній криниці за добу набирається максимум бідон води. Її ледь вистачає для приготування обіду учням, для решти потреб воду привозять із місцевої ферми.

Зі слів представниці обласного агентства водних ресурсів Ірини Кононової, право спускати воду у ставу орендар мав. Однак, у селі минулого тижня, все ж таки, скликали засідання комісії із надзвичайних ситуацій. На ньому вирішили розірвати договорів оренди з підприємцем.

Нині місцеві пенсіонери змушені ходити щонайменше тричі на день по воду за два кілометри від села, адже щодня на хатні потреби використовують близько п’яти відер води.

Місцевий голова ообіцяє побудувти водогін, а поки жителям Животівки не лишається нічого, як копати поруч з існуючими криницями нові – глибші.

Марина Романова