Всі кандидати були висунуті шляхом самовисування – Андрій Ткачук, Світлана Стахова і Галина Шванова. Ці люди мають право повернути собі 63 тисячі гривень застави за участь у виборах мера…

Рішення опубліковані на сайті Вінницької міської ради.

«До Вінницької міської територіальної виборчої комісії Вінницького району Вінницької області 02 жовтня 2020 року надійшла заява кандидата на посаду Вінницького міського голови Шванової Галини Віталіївни, висунутої шляхом самовисування, про відмову від балотування кандидатом на посаду Вінницького міського голови на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Розглянувши зазначену заяву, Вінницька міська територіальна виборча комісія Вінницького району Вінницької області встановила, що вона подана не пізніш як за дев’ятнадцять днів до дня голосування, тому підлягає задоволенню.

Враховуючи викладене, відповідно до пункту 5 частини другої статті 206, статті 231 Виборчого кодексу України, керуючись статтями 36, 37 Виборчого кодексу України, постановами Центральної виборчої комісії від 10 серпня 2020 року №173 та від 25 серпня 2020 року № 200, Вінницька міська територіальна виборча комісія Вінницького району Вінницької області ПОСТАНОВЛЯЄ:

– Скасувати реєстрацію кандидата на посаду Вінницького міського голови на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року – Шванової Галини Віталіївни;

– Копію цієї постанови надати Швановій Галині Віталіївні.

– Зобов’язати Шванову Галину Віталіївну повернути посвідчення кандидата на посаду Вінницького міського голови до Вінницької міської територіальної виборчої комісії Вінницького району Вінницької області.

– Цю постанову оприлюднити на сайті Вінницької міської ради;

– Постанову надати до відділу ведення Державного реєстру виборців міста Вінниці для подальшого надсилання Центральній виборчій комісії», – зазначено в постанові

Також 2 жовтня заяви надійшли від Ткачука Андрія Васильовича та Стахової Світлани Олександрівни. Відповідно, реєстрації зазначених кандидатів на посаду Вінницького міського голови на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року скасовані.

Залишається 10 кандидатів на посаду Вінницького міського голови.

Як відомо, 5 жовтня був останнім днем, коли кандидат або партія могли подати заяву про скасування реєстрації або загального списку, або окремого кандидата.