Я, Доктор Олександр Овсянок, застосовую особисту методику «Свобода без коду», щоб подолати:

1. ПИЯЦТВО ТА АЛКОГОЛІЗМ. Лише абсолютна тверезість — це гарантія на все життя.

Хто не «експериментує» з випивкою — того вже ніколи не потягне до чарки!

2. КУРІННЯ також зникає за 1 раз, навіть без попереднього утримання від паління. Прийшов, поклав на стіл цигарки, запальничку — і забув!

3. СХИЛЬНІСТЬ ДО ОЖИРІННЯ. Усувається головна причина — залежність від конкретних небезпечних продуктів. Корисну їжу можна вживати навіть без підрахунку калорій. Метод «Свобода без коду!» укріплює здоров`я та імунітет. Він, на відміну від кодування, підвищує також духовний рі­вень. Відповіді на професійні питання ви можете отримати прямо зараз: (0432) 57 85 10; (0432) 50 20 55; (098) 281 58 23.

Висока лікарська інтуїція та самовіддана праця — це ефективність там, де не допомогли інші.

Але що таке інтуїція? Наведу живий резонансний приклад.

Я офіційно спрогнозував в газеті «33-й канал», що друга хвиля світової пандемії розпочнеться саме в день православного свята. На жаль, це пророцтво таки збулось в День Преображення Господнього з 19 на 20 серпня. Сьогодні ЗМІ висвітлюють моє інтуїтивне попередження саме так:

«Пророцтво Доктора Овсянюка відбулось за 14 діб до початку другої хвилі світової пандемії! У світі є чимало вчених, астрологів і проповідників. Але хто, де і коли зробив ще такий професійний прогноз та духовний аналіз?».

Вірю, що перемога за нами. Я відповідаю лише за свою роботу і не гастролюю в пошуку пацієнтів. Люди самі їдуть з Києва, з ближнього та дальнього зарубіжжя. Я люблю рідне місто. Символічно, що саме у нас знаходиться найкращий медичний університет та національний музей-садиба М.І. Пирогова. Вінниця вже п’ятий рік поспіль визнана найкомфортнішім містом України. Чудове місто — це чудові люди та неперевершені спеціалісти! Я готовий допомогти.

І не забувайте, що самолікування за допомогою похмілля небезпечно для вашого здоров’я! Великого вам щастя!

Всеукраїнський Центр «Свобода без коду!!!»