Бо за попередньою інформацією громадянина Ч. невідомі запхали в синій бус Фольксваген Т7 та вивезли у невідомому напрямку… Вже є фото цього буса і, навіть, із номерами. Тому поліція задіяла план «Перехоплення», але поки що доля викраденого є невідомою…

До того ж поліція Вінниччини підтвердила, що викрадений громадянин встиг зателефонувати на спецлінію «102» і повідомити про цей злочин.

Але не менш цікаво, що це за викрадачі, які залишають в кишенях жертви мобільний телефон і дають зробити дзвінок до поліції?

Чи ці бандити настільки круті, що самі набрали «102» і голосом жертви заявили про викрадення людини у Вінниці серед білого дня?

Щось тут не так? Бо знаючи про останній «подвиги» цього персонажа можна прогнозувати, що тут можливі 2 версії подій.

Перша – «постановочка»! Для само піару, бо по цього Тараса і його «правду» почали забувати…

Друга – «помста», бо як відомо, за обіцянки, за «чорний піар», за взяті гроші та не повернуті борги рано чи пізно настає час розплати…

Поки що поліція шукає цю людину та обіцяє повідомити всі можливі подробиці цієї загадкової справи про викрадення:

– Громадянин зателефонував на спецлінію «102» та повідомив про викрадення. Задіяно план «Перехоплення». Пошуки тривають., – повідомила прес-офіцер поліції Вінниччини Анна Олійник.

Згодом пресслужба поліції повідомила, що викраденого вінничанина було знайдено за містом в ході оперативних заходів. Чоловік отримав тілесні ушкодження і нині госпіталізований до одного з медзакладів. За даним фактом порушено кримінальне провадження згідно ст. 146 ч. 2 “Насильницьке позбавлення волі”. Розслідування триває.

Нагадаємо, що свого часу «Апеляційний суд Вінницької області скасував вирок Вінницького міського суду щодо скандально відомого журналіста, який поширював “чорнушні матеріали” на сторінках свого видання “Тарасова правда” Тараса Чорноівана і його дружини.

Тоді про це повідомляла прес-служба апеляційного суду.

Відносно Чорноівана і його дружини було закрито кримінальне провадження і подружжя звільнені від кримінальної відповідальності, оскільки закінчився термін давності притягнення до відповідальності.

У 2013 році Чорноівана затримали в Києві за вимагання у ректора Вінницького національного медичного університету Василя Мороза 100 тисяч доларів США за «зняття» з сайтів і надалі не публікацію компрометуючих матеріалів.

У постанові суду зазначається, що «особа звільняється від кримінальної відповідальності, якщо з дня вчинення нею злочину середньої тяжкості до вступу вироку в законну силу пройшло 5 років». Термін закінчився недавно.

Саме до термінів апелювали обвинувачені, надаючи суду відповідне клопотання. Подружжя стверджувало, що за 5 років правопорушень не вчиняли і не відхилялися від суду і слідства. З ними погодився і прокурор.

Як раніше повідомляли в прес-службі апеляційного суду Вінницької області, судова інстанція вирок Вінницького міського суду щодо Чорноівана від 2016 року залишила без змін. Він був визнаний винним в скоєнні кримінального злочину, передбаченого ч.3 ст.368-4 КК України, і повинен сплатити 17 тисяч гривень штрафу.

Що стосується дружини, яку орган досудового слідства обвинувачував у пособництві, то суд підтвердив її невинність. Згодом Вищий спеціалізований суд з розгляду цивільних і кримінальних справ це рішення скасував і направив виробництва на новий апеляційний розгляд.

У колегію апеляційного суду під головуванням Валерія СПРИНЧУК Тарас Чорноіван не звертався з клопотанням про повернення коштів, які він виплатив у вигляді штрафу. Це означає, що держава не має підстав компенсувати йому цю суму.

Відзначимо, що покарання за статтею 368-4 «Підкуп особи, яка надає публічні послуги» передбачає штраф, обмеження волі на строк до 2 років, або позбавленням волі на той самий строк.

Нагадаємо, що Тарас Чорноіван відомий у Вінниці, як редактор газети “Тарасова правда” і декількох сайтів, які традиційно відрізняються розміщенням «чорнухи».