Місяць тому, з різницею в один тиждень, мама та донька дізналися про страшний діагноз РАК 4 стадії. Тетяна Степанюк працює нянею дитячому садочку, а її донька – у пральному відділі того ж закладу. Ніщо не віщувало такої страшної біди, але в один день сталося неминуче — ділиться мама Тетяна.

– Коли мені зробили операцію, я ледь вставала на ноги. Цілий тиждень мене доглядала донечка, яку також полонила страшна хвороба. Вона не жалілася мені — терпіла, бо була сильною та мужньою жінкою. Коли я відійшла, то моя донька — 32 річна Наталія Бучко поїхала на лікування до Києва. Коштів не вистачало, тому позичали, де тільки могли. В неї виявили рак 4-ї стадії кишечника, і протягом двох тижнів їй зробили дві складні операції. Коли приїхала додому, то весь час знаходилася в лежачому стані. Вже тоді було зрозуміло, що щось пішло не так. Але вона зуміла віднайти в собі сили, та поїхала на хіміотерапію знову ж таки до Києва. Відразу, після першого прийому препаратів, вона зателефонувала до мене лише на хвилиночку. І зізналася про те, що їй зовсім погано. Сказала “мамо, у мене все вогнено пече в середині”. І вже за декілька днів вона померла у лікарні. Я досі не можу повірити, що Господь забрав мого єдиного ангела — донечку Наташу. На жаль, медицина виявилася безсилою. В неї залишилося двоє маленьких дітей. Хлопчику 11, а дівчинці 5 років…

Жителі міста Гайсин згуртувалися і просять про допомогу та підтримку. За їхніми словами в день похорону сім’ю пограбували. Навіть 10 тисяч, які надійшли на карту від небайдужих з Інтернету — вкрадені. Тому гайсинчани благають про допомогу для мами Тетяни, яка ще потребує лікування. Вона втратила єдину доньку і тепер вимушена знайти кошти, щоб віддати борги за лікування та похорон.

Реквізити для допомоги:

УКРСИБ БАНК 5169 3075 1104 3387 Семенюк Тетяна Володимирівна

Софія Копач