В усі часи, як повелося з діда-прадіда, хліборобська праця була і залишається основою добробуту ваших родин, вагомою складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Ваші працьовиті руки, природна мудрість, невсипуща працездатність, багатий досвід живлять сьогодні українську ниву, стверджуючи істину: якщо є урожай, то у народі — мир і спокій.

Ми пишаємося і висловлюємо щиру вдячність: хліборобам, механізаторам, операторам машинного доїння, водіям, спе­ціалістам, усім тим, хто розумом і руками, серцем і душею, у полі і на фермі щоденною своєю сумлінною працею забезпечує країну продуктами харчування. Саме ваша чесна самовіддана праця примножила наші спільні здобутки. І за результатами загальнодержавного економічного ранжування 1 206 902 суб’єктів господарювання ПрАТ «Зернопродукт МХП» став лідером списку, отримавши звання «Краще підприємство України» і статус «ЗІРКА ЯКОСТІ». Наша команда отримала авторитетний знак успіху, який підтверджує ефективність роботи та ведення бізнесу, відкритість у стосунках з державою, прагнення до високих результатів.

Тож нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця відданих їй трударів буде належно поцінованою. Велика подяка вам за любов до землі, терпіння і витримку. Щастя, злагоди в кожну домівку.

Нехай нива щедро колоситься, здоров’я міцніє, а трудові успіхи примножуються.

Володимир ОНУКА,
директор ПрАТ
«Зернопродукт МХП»