– У нас хворіє половина села чи значна кількість жителів району, знайомих, рідних і близьких, колективів. Але одиниці з них здавали тести.
– Вже вилікувались 18 чоловік. Але лише один вже після хвороби здав тест і він показав антитіла, — повідомляє читачка Ольга Кравчук.
– До рентгенкабінету — черги страшні, як і в коридорах до сімейних лікарів. Хто з села йде здавати тест? Автобусом, який їздить раз чи два на тиждень? Хіба ті, хто вже задихається! – повідомляють читачі.
– Мій чоловік — лікар ЗПСМ — захворів 2 жовтня, а 17 його не стало від двобічної полісегментарної пневмонії, але ПЛР тест був негативний. То що ж це було? При інтенсивному двотижневому лікуванні лікаря не стало, чи, може, не потрібно діагностувати медикам Ковід? Це вже запитання до вірусологічних лабораторій, – відгукується Лариса Вовк.
– Наша зміна з трьох чоловік на роботі захворіла. У всіх – вірусна пневмонія. Одразу і їхні родини. Але всі лікувались вже за визначеними протоколом ліками від Ковіду. Тести ніхто не робив. Ці люди – поза статистикою. Статистика кругом нереальна, – Оксана Римаренко, вінничанка.
– Навіть багато хворих людей безвідповідально ставляться до оточуючих і хворими продовжують ходити на роботу, їздити у транспорті, купувати у магазинах. Кажу: дуже багато, бо реально бачу цих людей навколо, – Ірина Ярошинська.
– У нашій сім’ї з п’яти чоловік 3 медики — перехворіли 4. Дочка неодноразово здавала тести, які нічого не показали, і тільки коли перехворіла і здала на антитіла — все виявилось, і так вся наша сім’я, – Василь Юрченко.
– Найстрашніше, що офіційна статистика далека від цих реалій!!!! Але саме по ній йде розрахунок і прогнози по лікарнях, медпрепаратах, забезпечення киснем, штатом і т.п. І це дуже небезпечно!!!! Бо насправді маємо набагато більше хворих, і хто знає, який вал завтра хлине в лікарні і чи витримають вони. Навіть у Нью-Йорку, Римі люди просто падали на дорозі і помирали без допомоги – «швидкі» не встигали, – Олена Білак.
Ось такі невраховані випадки повідомили нам читачі з Вінницької, Хмельницької, Житомирської областей.
І тому прогнози багатьох інфекціоністів України, що хворіє реально не більше 12000, а до 40000, може, і є реальністю.
Вважаємо своїм громадянським обов‘язком оприлюднити цю інформацію, щоб і спеціалісти, які прогнозують наше «коронавірусне завтра», знали про це. Як і кожен із нас.