Про це повідомляє Могилів-Подільська міська рада на своїй сторінці у “Фейсбук”.

Йдеться у повідомлені про те, що основними вимогами протестувальників були: грошова компенсація за понесені збитки або надання їм матеріальної допомоги, скасування орендної плати за землю та зменшення ставки єдиного податку.

Учасниками акції було також підняте питання скликання комісії ТЕБ та НС та позачергової сесії, де врахувавши рівень захворюваності в місті, визначити необхідність введення “карантину вихідного дня” саме для міста Могилева-Подільського.

Проте представник нацполіції ще раз наголосив, що рішення міської комісії ТЕБ і НС не є підставою для невиконання Постанови КМУ і не звільняє від юридичної відповідальності за невиконання карантинних обмежень.

Підприємці наполягали все ж таки знайти компромісне рішення, яке дозволить їм працювати, незважаючи на прийняту Постанову Кабміну. Міський голова – Геннадій Глухманюк запевнив, що він підтримує підприємців та поділяє їхнє ставлення до “карантину вихідного дня”.

Я не можу особисто скасовувати рішення Кабінету Міністрів. Я можу тільки гарантувати, що буду шукати таке рішення, яке надасть можливість вам працювати та не суперечуватиме чинному законодавству”, – сказав Глухманюк.

Марина Романова