У першій сесії Шаргородської міської ради, що відбулася 2 грудня, взяв участь голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий. Під час свого виступу він порушив питання надання Шаргородській районній лікарні статусу опорної.
За його словами, нині ведеться робота щодо приведення матеріально-технічної бази лікарні до вимог, які встановлено для усіх медзакладів, визначених опорними в госпітальних округах. Зокрема наразі обговорюється питання придбання комп’ютерного томографа, ангіографа та іншого обладнання, що дасть змогу надавати жителям Шаргородщини та навколишніх громад якісні і сучасні медичні послуги.
– Зараз ми працюємо над тим, щоб Шаргородська районна лікарня здобула статус опорної. Є низка питань організаційного характеру, однак цей процес вже триває. Я маю надію, що найближчим часом, поки ми будемо визначатись із статусом лікарні, вона надаватиме багатопрофільні послуги жителям Шаргородської, Джуринської, Мурафської, Копайгородської та інших громад, – сказав Вячеслав Соколовий, до речі, уродженець Шаргородського району.
Він зауважив, що лікарня має всі шанси стати опорною, адже її функціональні потужності нічим не поступаються можливостям тих десяти медзакладів Вінниччини, що вже мають такий статус.
– Шаргородська лікарня справді за кілька останніх років суттєво змінилася. Заклад отримав сучасне діагностичне обладнання, там працюють високопрофесійні медичні працівники, – підкреслив Вячеслав Соколовий.

О він наведе порядок!