У ній українцям пропонують за гроші висловити думку про різні актуальні тренди.

Чи бере участь банк в соціологічних опитуваннях?

У Мережі останнім часом часто говорять про якесь велике дослідження сервісу на ринку. За оцінки, виставлені найбільшим компаніям, обіцяють заплатити до сімнадцяти тисяч гривень. Ці виплати нібито «гарантує» популярний додаток Privat24.

Небайдужий громадянин поставив банку питання про це так зване «соціологічне дослідження». Представники банку подякували йому за пильність і пообіцяли залучити до розслідування поліцію.

Банк не організовує ніяких акцій, конкурсів, вікторин та опитувань з виплатами винагороди. Переходити за посиланнями в даних повідомленнях не можна. Це фішингові сервіси, які займаються крадіжками грошей і персональних даних.

Як ми писали раніше 8 грудня 2020 вступило в дію розпорядження Наглядової ради ПриватБанку про зміни в структурі правління. Тепер виконавчий орган найбільшого банку нашої країни буде включати в себе сім позицій. Нова структура, як очікується, повинна поліпшити управління банком, а також допомогти в реалізації стратегій його розвитку. Як це вплине на якість обслуговування? Сподіваємося, що проблем з ПриватБанком, на які скаржаться багато, стане набагато менше.

За інформацією GSMinfo