Для переконливості навів просту статистику.

«3100 грн. на ризографи та копіювальні апарати. 1800 грн. на промивку барабанів та заміну роликів. 2000 грн на техобслуговування листопідбірника з брошуровщиком. 3 000 грн. на папір. І так – на кожну сесію.

Майже 10 тисяч гривень коштує забезпечення депутатів обласної Ради друкованими проєктами рішень на кожне пленарне засідання сесії. І це в той час, коли усі робочі місця в сесійній залі обладнані планшетами з доступом до проєктів рішень в цифровому форматі.

Проста математика – на бюджетну сесію, яка відбудеться 24 грудня, потрібно роздрукувати 120 пакетів матеріалів на 194 аркушах кожен.

23 280 аркушів (або 116 кг) паперу ми мали витратити для того, щоб депутати мали паперовий дубль документів, які вже завантажені на їхні планшети» (минулого року депутати перейшли на голосування планшетами, але до документообігу так і не добралися) . Це не лише про економію коштів та доцільне використання технічного та людського потенціалу. А ще – про нові формати в роботі, про мобільність, ефективність та оптимізацію ресурсів.

Ілона ВАЛЬТЕР