Знаменитий телеведучий Юрій Горбунов своє особисте життя тримає за сімома замками. Та іноді випливають певні подробиці про те, ким була його перша дружина і чому вони розлучилися.

Після закінчення Київського театрального університету Юрій протягом 5 років працював в Івано-Франківському драматичному театрі. Саме тоді він і познайомився зі своєю першою дружиною Людмилою.

Людмила була балетною танцівницею в трупі, заміжньою, виховувала дочку, а ще вона на 10 років старшою за Горбунова. Але різниця у віці і заміжжя не стало перешкодою для закоханих. Людмила покинула заради Горбунова чоловіка та розлучилася з ним, забрала доньку і поїхала в Київ до нового коханого. У 1995 році, коли Горбунову було 25 років, а Людмилі 35, вони одружилися.

Після весілля Юрій офіційно удочерив доньку своєї дружини, а Людмила пішла з театру.

Після переїзду стала домогосподаркою, залишивши театр і танці, що, за словами Горбунова, його цілком влаштовувало. Пара прожила разом 20 років у мирі та злагоді, поки несподівано шлюб не дав тріщину і пара розлучилася в 2015 році.

У 2015 році у Юрія почався роман на майданчику 2-го сезону пе­редачі «Го­лос. Ді­ти» з красунею-співведучою Катериною Осадчою. Хоча Осадча і Горбунов довго не афішували своїх стосунків. Лише в лютому 2017 року Катя народжує сина Ваню, і в цьому ж місяці закохані заявляють, що вони одружилися.

Користувачі мережі запідозрили, що саме Осадча є розлучницею, після того як цього року Катя привітала свого чоловіка з днем народження в Instagram. У привітанні вона написала, що вони з Юрою вже 5 років разом. Саме 5 років тому Горбунов розлучився з Людмилою.