Учасники премії змагалися в 11 номінаціях. За результатами голосування користувачів Інтернету, журі, організатори й визначили “кращих гравців ринку, які показали приклад нестандартних рішень та продовжували роботу в умовах коронакризи, намагались підвищувати рівень обслуговування”. У номінації “Кращий гід на карантині” срібло здобула вінничанка Тетяна Рибак. Саме вона першою у місті провело екскурсію для мам з візочками, а ще постійно під час карантину вражала оригінальним підходом до туристів.

– Так вже склалось що рік видався дуже не простим. Для всіх нас. Особливо сильно зачепив людей із сфери обслуговування – туризм, готелі, ресторани, кав’ярні.Але це був виклик для створення нових проектів. Для мене зокрема – створення новий форматів екскурсій. Не знаю чому раніше Південний Буг оминали увагою, чи психлікарню – там же невичерпне джерело історій та нових вражень! І як доказ – на екскурсію на катері “Під три мости” приїздили спеціально з інших міст. Й тут вже мова йде не про точкову подію.

Люди, які приїздять до Вінниці відпочити, піти на екскурсію, ще підуть поїсти і попити кави. Зайдуть в крамничку за сувенірами. Залишать у Вінниці якусь суму грошей. Ці гроші підуть для нас, вінничан врешті. Й кожен матиме свою частинку покращення добробуту. Вперше за туристичну історію міста, Вінниця вперше була номінована у туристичній премії Ukraine Tourism Awards 2020 в категорії “Кращий гід на карантині” Все ясно із містами-магнітами Києвом, Одесою, Львовом.

Але Вінниця тепер гордо, як лев, бореться за шанс розказати про себе по-новому! Що не фонтанами єдиними і склепом Пирогова. Вінниця варта того, щоб приїхати і відчути її по-справжньому. І я щиро радію цій перемозі.

Вікторія Снігур