Підпільні секспослуги надавали залучені «петеушниці» та  студентки місцевих вузів.

За два дні тут майбутні педагоги чи менеджери отримували, як за місяць роботи «на країну».

Чи один такий бордель у Вінниці і чи цим викриттям “порішать” із секспритонами та елітними «масажкабінетами» на Вінниччині та в Україні?

– Ні, – кажуть знаючі місцеві «полунички» інформатори, – просто ця сутенерка мала ненадійну “кришу” та забула табличку ділення.

І, що парадоксально, кришувальниками цієї вже секс-індустрії в Україні, але нелегальної, є зачасту самі правоохоронці!  І суми тут гуляють лямами, – стверджують інформатори.

А ось що повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури про цей факт:

– За процесуального керівництва Вінницької місцевої прокуратури повідомлено про підозру 36-річній жінці, яка підозрюється в організації сутенерства з метою отримання прибутку (ч. 2 ст. 303 КК України).

Правоохоронцями зафіксовано неодноразове створення підозрюваною умов для надання сексуальних послуг 20- та 24-річною особами – їх підвезення і доставку до клієнтів. За годину своїх послуг жінки брали з клієнтів, яких шукали в мережі Інтернет, від 2000 до 2500 гривень.

Під час чергового вчинення злочину організаторку було затримано в порядку ст. 208 КПК України. Під час проведення санкціонованих обшуків вилучені речові докази – записи клієнтів, мобільні телефони, гроші, отримані злочинним шляхом, наркотичні засоби та зброя.

На цей час слідчими та процесуальними керівниками готується клопотання до суду про застосування  до підозрюваної запобіжного заходу.

За вчинення такого злочину передбачена відповідальність у виді позбавлення волі на строк від 4 до 7 років.

А тепер давайте подумаємо: то якщо вже легалізували ігрову сферу бізнесу, яка викидає в суспільство тисячі хворих на ігромагію, то, може, потрібно ці публічні будинки, які зараз нелегально існують, вивести із тіні?!

Тоді б податки в казну країни йшли, а не в кишеню кришувальникам?

Як думаєте?

Юлія Іванюк