Сьогодні, 18 лютого, наша команда в контрольному поєдинку перемогла клуб першої ліги «Полісся» (Житомир). Матч, який відбувся на стадіоні СК «Нива», завершився із рахунком 2:0. Він проходив чотири тайми по 30 хвилин. Це дало можливість тренерам перевірити на полі всі потенційних новачків.

Обидві команди створювали гольові атаки, але на полі кращою цього разу була саме вінницька «Нива». Відкрив рахунок у першому таймі після виходу віч-на-віч із воротарем Ярослав Браславський. А подвоїв його в другому таймі, в схожій ситуації, Денис Громок.

У завершальній чверті матчу на поле вийшли молоді гравці «Ниви». Вони спромоглися втримати вигідний нашій команді рахунок.

Отже, це перша перемога нивівців під час поточних зимових зборів. До речі, саме сьогодні день народження відзначає один із провідних гравців «Ниви» і капітан в минулому сезоні Тимофій Брижчук.