Вінницькі танцюристки 6-річна Зоряна Майдик та 7-річна Катерина Федоришина вразили суддів надзвичайною пластикою та гнучкістю.

– Дівчата презентували нову програму «арт-модерну». Це один з напрямків класичної хореографії, – розповідає тренер Світлана Замаруєва. – Ще декілька років тому я вирішила започаткувати такий стиль танцю у Вінниці. І вже зараз ми бачимо результати. Зоряна та Катюша мають неймовірну пластику та відчуття ритму. Займатись танцями обидві почали ще у 3 роки. Дітки талановиті, тож здібності до спорту було видно відразу.

З такими танцівниками легко поставити будь-яку композицію на сцені. Але основною перевагою цих дівчаток є працелюб­ність. Вони не лінуються тренуватись на паркеті годинами та ще й займаються танцями і вдома. На рахунку цих красунь вже більше 12 перемог — лише у 7-річному віці. Як тренер з досвідом, можу заявити, що це солідний результат!

Виступали з номером «Незвідані мандри». Це філософська композиція. Основна тема: пошук себе та свого світогляду. Незважаючи на такий юний вік, дівчатка зуміли донести глядачам зміст постановки та підкорити всіх нестримною енергією. До конкурсу готувались майже рік. Судді були вражені і номінували їх як найкращих.

– 6-річна Зо­ряна навчається у школі №15 міс­та, а 7-річна Катя — у школі №25 міста Він­ниці. У вільний час дівчата люблять допомагати матусям з домашніми клопотами та гуляти з друзями. Також показують хороші результати в навчанні. Вивчають іноземні мови, малюють та займаються математикою. Кажуть, що у майбутньому стануть чемпіонами світу з сучасної хореографії.

Батьки гордяться своїми зірочками. І радять усім вінничанам вже з 3-4 років віддавати дітей на танці та гімнастику.

Софія Копач