Викриття та затримання відбувалося за процесуального керівництва Бершадської місцевої прокуратури спільно із Управління Служби безпеки України у Вінницькій області та відділом поліції № 1 Гайсинського районного управління поліції . Про це розповідають у пресслужбі прокуратурі області.

У ході досудового розслідування до зазначених осіб застосовано запобіжні заходи. Одному ‒ тримання під вартою з альтернативою внесення застави в розмірі понад 150 тис. грн, іншому ‒ цілодобовий домашній арешт. Крім того, місцевим судом задоволено клопотання слідчого про відсторонення від посади начальника структурного підрозділу на час проведення досудового розслідування, а щодо головного інженера ‒ слідчим суддею відмовлено.

Бершадською місцевою прокуратурою оскаржено рішення слідчого судді про відмову у відстороненні від посади головного інженера одного із структурних підрозділів АТ «Вінницяобленерго». Вінницький апеляційний суд об’єктивно оцінив викладені прокурором обставини та підстави для відсторонення особи від посади, які мають суттєве значення для досудового розслідування ‒ апеляційну скаргу прокурора задовольнив, а ухвалу слідчого судді місцевого суду скасував.

Такі заходи є необхідними для об’єктивного проведення досудового розслідування оскільки злочин було вчинено з використанням службового становища.

Ілона ВАЛЬТЕР