Скандал з Тіною Кароль, яку Ольга Полякова назвала «похоронною плакальницею», набув нового продовження.

Спочатку його на музичному блог-каналі прокоментувала Тіна Кароль. Вона сказала, що про висловлювання на телеканалі Полякової дізналась від прихильників. А коли їй його прислали, вона охарактеризувала це навіть не дном, а пробитим дном…

Але звинуватила телестудію, яка це пустила в ефір. Бо говорити можна різне… а випускати таке глядачам – ганьба.

Тіна сказала, що їй все одно, що говорить Оля, але вислів вирізала і вставила в її нову пісню. Мовляв, вона таким думкам кидає виклик.

Як відомо, Тіна пережила особисту трагедію і похоронила свого чоловіка та продюсера Євгена Огіря, який помер від раку молодим. Тому багато її пісень – саме про ці почуття і посвяти йому. Прихильників Кароль шокував такий вислів.

Всі сподівались, що Ольга вибачиться. Але вона 13-го вийшла в ефер і заявила, що і далі буде скандалісткою.

У суботу ввечері, 13 лютого, Оля Полякова вийшла в прямий ефір у своєму Instagram, щоб від першої особи прокоментувати останні події зі своєю участю і розповісти «безсторонню правду» про себе.

– Що відбувається зі мною останнім часом? А нічого такого, чого не відбувалося раніше. Я така, яка я є. Десь груба, зухвала, неадекватна, хвора на голову, нахабна. Різна, всяка, на будь-який смак! Але я така, яка є. І якщо вам не подобається, ви можете не дивитися. Можете відписатися від мене в соцмережах, затикати вуха і очі, коли мене показують по телевізору. Не дивіться – я не зобов’язана всім подобатися. Я пройшла такий серйозний і складний шлях, який був сповнений розчарувань і складнощів, що мені на хейт взагалі наплювати, розумієте? Адже для когось я чесна, пряма, відверта, щира і справжня. Кажу те, що думаю. Можу помилятися, але вмію визнавати свої помилки. Можу щиро вибачитися – і також щиро можу вибачити і пробачити. Я — тут і зараз, така, як є. Думаю, що тут у мене більше людей, які можуть відрізнити фальш від щирості, а піар від правди. І цих людей мені буде достатньо, щоб зібрати десятки тисяч на своїх концертах і підняти рейтинги шоу, в яких я беру участь. А кому не подобається — йдіть поплачте.

Каріна Маєвська