У вінницької «Ниви» – наймолодший президент, 27-річний Артур Загорулько. Водночас він є гравцем основного складу нашого клубу, причому «забивним». В черговий раз Артур підтвердив це 27 лютого в Петропавлівській Борщагівці, де ФК «Нива» зустрівся із місцевою «Чайкою», опонентом по групі «А» другої ліги.    Гра вийшла цікавою і проходила на зустрічних курсах. В дебюті зустрічі вінничани відкрили рахунок. Наші футболісти скористалися помилкою голкіпера «Чайки», який отримав м’яча від захисників і невдало вибив його. Після швидкого розіграшу ауту відзначився Артур Загорулько, який із близької відстані розстріляв ворота. 0:1!

Але вже через кілька хвилин «Чайка» вирівняла становище. Володимир Тименко увірвався до карного майданчику і потужним ударом під поперечину зрівняв.

На 34-й хвилині Петропавлівська Борщагівка вийшла вперед після подачі кутового. Олег Лига на ближній штанзі зрізав м’яча у дальній кут.

В другому таймі колективи робили багато замін, аби перевірити на полі всіх контрактників і потенційних новачків. Незабаром після перерви «Ниві» вдалася хороша контратака. Фланговий простріл замкнув Едуард Сербул. 2:2!

Втім, нічию вінничанам втримати не вдалося. В середині другого тайму захисник «Чайки» Антон Музиченко, який раніше виступав за «Ниву», із 25-метрів потужно пробив. М’яч опустився у дальній кут, торкнувся штанги і залетів у ціль. Вже на доданих хвилинах, перед фінальних свистком, господарі встановили остаточний рахунок – 4:2.

Фелікс ЖАНІН