– Як знаєте, на початку цього року Павло розпочав найактивнішу після поранення реабілітацію. Розробляв не лише ноги, а й праву руку, яка постраждала унаслідок інсульту, перенесеного восени 2019 року. Вже є помітні успіхи. Але під час розробки ніг дали про себе знати ще дві проблеми, подолати які можна лише хірургічним шляхом.

Перша – це проблема кукси великого пальця лівої ноги. Протягом кількох років нога не навантажувалася, і на місці ампутації пальця утворилися остеофіти, які під час наступання на ногу травмували м’які тканини та викликали болючу незагойну рану, через що ступати на ногу вже неможливо. Необхідно якомога швидше провести операцію, під час якої видалять остеофіти та виконають пластику м’яких тканин. Після загоєння Павло зможе продовжити активну розробку з повноцінним навантаженням лівої ноги.

Друга проблема – права стопа. Після того, як Павло зможе максимально навантажувати ліву ногу, необхідно буде вирівняти вісь правої п’ятки та зафіксувати пластиною та гвинтом. Ця операція не термінова, але теж потрібна. Тому ми розпочали збір пожертв одразу на дві ці операції.Загальна вартість потрібних операцій становить 145 470 грн.

Станом на зараз вже зібрано 5 898,98 грн.

Просимо підтримати Героя – хто як може! – повідомив волонтер Станіслав Кушнаров.

Збір коштів проводимо на картку ПриватБанку: 5169 3324 0542 5318, (Станіслав Кушнаров).

Для юридичних осіб, які готові перерахувати кошти, можемо надати поточний рахунок ГО.

Дякуємо всім за участь!

Повторимо хронологію вже виконаної нашої з вами допомоги Павлу. Три роки тому ми взялися забезпечити медичну реабілітацію Павлу, який через наслідки важкого поранення обох гомілок був прикутий до візка.

За цей час Герою було виконано 8 операцій, завдяки яким медикам вдалося:

– вивести ліву стопу у фізіологічне положення;

– зростити праву гомілку після повторного перелому та усунути остеомієліт;

– відновити дефект м’яких тканин лівої гомілки методом аутопластики;

– відновити сухожилля лівої стопи методом аутопластики.

На ці операції, які зробили ноги Павла опоро здатними, було витрачено зібраних коштів на суму 616 610 грн.

Головний пост про Павла з посиланнями на звіти по виконаних операціях тут: https://www.facebook.com/staskushnarov/posts/2240210939383064

Звіт про надходження пожертв регулярно оновлюється тут: https://www.facebook.com/unityandhelp/posts/335301337212903

Вікторія Снігур