Якщо люди активно налягають на волоські горіхи, арахіс або пекан чи інші різновиди горіхів, то вони можуть захистити себе від цілого ряду пов’язаних з ожирінням станів. Серед них хвороби серця і діабет.

Горіхи багаті ненасиченими жирами, що забезпечують тривале відчуття ситості. В результаті, людина менше їсть і утримує рівень цукру в крові під контролем. Крім того, горіхи містять волокна, білки, вітаміни і мінерали, включаючи фолати, вітамін Е, калій і магній.

Всього 30 г горіхів щодня або дві чайні ложки арахісового масла знижують небезпеку чоловіків і жінок зіт­кнутися із зайвою вагою і ожирінням протягом 4 років.

Вчені з Гарварда нагадують, що доросла людина починає додавати в середньому по 500 г ваги в рік. Якщо розглянути пе­ріод у 20 років, то надбавка може виявитися істотною.

У 30 грамах міститься приблизно 24 горіхів мигдалю, 18 кешью, 35 арахісу, 15 половинок пекану або 14 половинок волоських горіхів.

Вчені рекомендують вживати горіхи замість менш корисних для здоров’я продуктів на зразок червоного і переробленого м’яса, смаженої картоплі або солодкого.