13 березня, вінницька «Нива» проводила останній контрольний матч перед поновленням чемпіонату України з футболу (друга ліга). Суперником нашої команди був міцний ФК «Любомир» (Київська область). Цей колектив із наступного сезону збирається заявитися до чемпіонату України.

Більшу частину матчу «Нива» контролювала перебіг подій на полі.

На 15-й хвилині нивівець Георгієв влучив у штангу. В середині тайму граючий президент Загорулько і Зеленевич в одній із атак пробивали зі вбивчих позицій, але гостям пощастило зберегти ворота недоторканими. Все ж ще до перерви зусиллями Георгієва «Ниві» вдалося відкрити рахунок.

На початку другого тайму воротарю вінницького клубу Карабіну кілька разів довелося вступати у гру. Втім, більше гольових атак створили саме вінницькі футболісти. «Любомир» рятували штанга, поперечина, а ще одного разу вихід віч-на-віч не реалізував граючий президент.

Отже, 1:0. Хоча по грі рахунок міг бути й більшим. Наступний матч «Нива» проведе вдома вже в рамках чемпіонату України з футболу (друга ліга). 20 березня Суперником підопічних Володимира Циткіна будуть славетні «Карпати» (Львів).