В міжсезоння вінницька «Нива» не лише змінила президента і головного тренера, але й кардинально підсилила склад досвідченими футболістами. Не дивно, що саме господарі поля були фаворитами у поєдинку чемпіонату України  зі львівськими «Карпатами», за які нині грає молодь. Поєдинок завершував перше коло.

На старті матчу граючий президент «Ниви» Артур Загорулько головою відкрив рахунок. Львів’яни відповіли двома забитими м’ячами із приблизно однакових позицій. Однак ще до перерви новоспечений капітан «Ниви» Олександр Калітов зрівняв рахунок – 2:2.

В другому таймі «Нива» додала в русі і вирвала перемогу – 4:2. Гольовий дубль оформив Артур Загорулько. Відзначився після виходу сам на сам  і Ярослав Браславський, який вийшов на заміну.

Після цієї звитяги вінницькі футболісти піднялися на дві сходинки в турнірній таблиці. Наша команда нині посідає 10-е місце групи «А»

Наступну гру «Нива» через тиждень проведе знову у Вінниці, проти «Волині-2» (Луцьк).