Вінницька «Нива» 27 березня провела другий офіційний матч в 2021 році, і знову здобула яскраву перемогу. Підопічні Володимира Циткіна цього разу вдома розгромили луцьку «Волинь-2» із рахунком 3:0. Таким чином вони реваншувалися у лучан за виїзну поразку із рахунком 1:3.

Вже на першій хвилині нивівець Іван Петрук ударом головою відкрив рахунок. На 27-й хвилині Віктор Георгієв снайперськи перекинув м’яча через голкіпера, який вийшов далеко за межі карного майданчику.

Остаточний рахунок в другому таймі встановив граючий президент «Ниви» Артур Загорулько, який перевів шкіряного повз голкіпера з краю карного майданчика. На жаль, він далі був видалений із поля і тепер пропустить наступну гру із «Оболоню-2» (Київ).

Після цієї перемоги «Нива» піднялася на восьму сходинку турнірної таблиці групи «А» Другої ліги чемпіонату України.