Компанія «ТАС АГРО» та Благодійний фонд Сергія Тігіпка завжди переймаються матеріально-технічним оснащенням у закладах освіти у всіх регіонах своєї присутності. Починаючи з 2013 року, спільними зусиллями компанії та благодійного фонду, проведено ремонтні роботи, надано кухонне обладнання в шкільні їдальні, обладнано спортивні майданчики та ігрові кімнати у школах сіл Вахнівка, Зозів, Іванька, Славна та Козинці. Загалом Благодійним фондом Сергія Тігіпка на освітні заклади району було виділено та опрацьовано близько міліонна гривень.

Тому, коли до Благодійного фонду Сергія Тігіпка звернувся керівник комунального опорного закладу освіти Липовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім. В. Липківського, Василь Авраменко, з проханням допомогти у придбанні необхідної техніки, одразу отримав згоду. Адже незалежно від того, де навчаються діти у селі чи у місті, вони мають отримувати однаковий рівень знань, а у наш час навчальний процес невідривно пов`язаний з технічним оснащенням.

«У нашому закладі освіти навчається близько 400 дітей, також підпорядковуються дві філії у селі Славна та Попівка, багато дітей із найближчих сіл навчаються у цій школі. Нашим першочерговим завданням завжди залишається забезпечення найкращих умов для наших учнів. Телевізор, який ми отримали в подарунок від «ТАС Агро» та Благодійного фонду Сергія Тігіпка, допоможе нам в організації навчального процесу у період дистанційного навчання, та стане чудовим доповненням до звичайних уроків, коли діти повернуться у школу. Весь педагогічний колектив нашої школи щиро дякує Благодійному фонду за підтримку та допомогу, і хоче висловити сподівання на подальшу плідну співпрацю»-розповідає директор школи Василь Авраменко.

“На сьогоднішній день соціальна інфраструктура потребує постійних інвестицій. Ми розуміємо в яких умовах знаходяться школи, дитячі садочки, будинки культури та медичні установи у місцевих громадах. Тому намагаємося надавати постійну та системну допомогу. Освітні заклади завжди були і залишаються у пріоритеті, адже діти – це наше майбутнє. Сподіваємося плідна співпраця із місцевими громадами буде продовжена у майбутньому”, – підсумував Володимир Новохацький, в.о. директора ТОВ “ТАС Агро Захід”.

Роман Ковальський