Але, на жаль, підопічні Миколи Здирки припинили боротьбу за нагороди вже в 1/8 фіналу стадії плей-офф.

Кривдником вінницького клубу став «Че-баскет» (Чернівці). Серія тривала до двох перемог.

У Вінниці суперники обмінялися звитягами. Першу гру виграв «Че-баскет» – 82:68. В другій вінничани взяли переконливий реванш – 100:74.

Вирішальна гра пройшла в Чернівцях. Половину матчу виграли наші хлопці – 47:40. На заключну перерву команди пішли за мінімальної переваги «зубрів» – 60:59. В завершальній чверті домінував «Че-баскет», який набрав 21 очко.

Отже, 80:71 на його користь. І вінницький колектив, на жаль, зупиняється на стадії 1/8 фіналу. Нагадаємо, груповий етап «Вінницькі зубри» завершили на другій сходинці і показали себе як цілком боєздатний колектив. Але від невдач ніхто не застрахований.