Господарі поєдинку швидко вийшли вперед. Вже на 6-й хвилині Вадим Хохлов ударом головою після подачі з кутового дав перевагу нашій команді. “Ужгород” намагався швидко вирівняти паритет, але натомість пропустив ще раз. “Нива” на 15-й хвилині подвоїла рахунок завдяки точному удару головою Едуарда Сербула.

Другий тайм розпочався також вдало для вінничан. Ігор Маляренко збільшив розрив у рахунку: в дотик пробив після паса з лівого краю. “Нива” на 64-й хвилині у контратаці провела четвертий гол: граючий президент Артур Загорулько, вийшовши віч-на-віч із кіпером, пробив у дальній кут.

Ужгородці через кілька миттєвостей скоротили відставання: Юрій Чонка прицільно пробив низом у дальній кут. Але на більше їх не вистачило. Отже, 4:1. «Нива» залишається на 8-й сходинці в турнірній таблиці. Наша команда лише на 1 очко відстає від «Чайки», із якою грає наступний домашній матч.