На Великодні та травневі свята Укрзалізниця планує призначити щонайменше 11 додаткових поїздів. Про це повідомив в. о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик під час брифінгу у Верховній Раді України 16 квітня, повідомили у пресслужбі “УЗ”.

«Наразі ми опрацювали призначення до Великодня та травневих свят 11 додаткових поїздів. Традиційно додаємо поїзди на ті напрямки, які є найбільш популярними серед пасажирів, зокрема на Закарпаття. Просимо пасажирів на вокзалах та у поїздах дотримуватися всіх карантинних вимог та обов’язково носити маски. Подорожуйте безпечно», — зазначив Іван Юрик.

Для зручних подорожей пасажирів додаткові поїзди на свята курсуватимуть до Ужгорода, Рахова, Ковеля, Чернівців, Миколаєва, Маріуполя, Костянтинівки, Івано-Франківська, Одеси та Львова.

“Укрзалізниця” у травні також призначатиме додаткові рейси цілорічних поїздів. Поки передбачається, що такі святкові рейси здійснять 5 поїздів: № 29/30 “Київ–Ужгород”, № 251/252 “Харків–Миколаїв”, № 774/773 “Київ–Шостка”, № 781/782 “Черкаси–Київ” та № 137/138 “Хмельницький–Лисичанськ”. Окрім цього, на свята Укрзалізниця продовжила маршрут швидкісного поїзда № 779/780 “Суми–Київ” до станції Вінниця.

Як повідомлялося раніше, “Укрзалізниця” з 11 квітня 2021 року відновила повноцінне курсування поїздів далекого сполучення до Закарпатської області. Це стало можливим завдяки рішенню Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, згідно з яким з 00:00 год. 11 квітня у області скасовано червоний рівень епідемічної небезпеки. Зараз до закарпатського регіону курсує 10 пасажирських поїздів.

Валентина Лісова