Тимчасово виконуючий обов’язки начальника відділення №1 Могилів-Подільського райвідділу поліції майор поліції Олександр Тимчук вважає, що “в даній події ознаки адміністративного та кримінального правопорушення відсутні…”
Стоїть вже більше року, перед Ямпільською школою№3 скалічене страховище, підписане: “Тарас Шевченко”. Про яку педагогіку, про яке виховання можна говорити в цьому навчальному закладі?!
Скалічений не лише пам’ятник, а й руйнується школа, біля якої його “спорудили” за великі бюджетні кошти. І поліція в цьому не бачить ні кримінальної, ні адміністративної відповідальності. То навіщо суспільству, громаді така поліція і така педагогіка?..
![](https://33kanal.com/wp-content/uploads/2021/04/175873184_4260286917367836_6860011032331160476_n.jpg)
![](https://33kanal.com/wp-content/uploads/2021/04/176159587_4260289150700946_3212548603044452368_n-546x720.jpg)
Василь Кізка