У 2019 «Вовки» організували дві екологічних пробіжки та прибрали територію Бригантини й Сабарова.

Цього разу плогінг відбувся на прибережній ділянці поряд із психоневрологічною лікарнею ім. акад. О.І.Ющенка. Територія виявилась досить забрудненою, місцями була схожою на суцільний смітник. На заклик «Вовків» відгукнулось 80 активістів – спортсмени клубу, їхні сім’ї та друзі, а також всі охочі небайдужі вінничани, яким за кілька годин вдалось зібрати гори сміття. Після прибирання на всіх учасників очікував приємний сюрприз – смачний пікнік з хот-догами та піцою від партнерів заходу.

Акція відбулась за підтримки Муніципальної варти ВМР та відділення Національного Олімпійського комітету України у Вінницькій області.

Організатори дякують всім за допомогу, небайдужість до місця, в якому ми живемо та піклування про майбутнє нашої планети.

– Особливо хочемо відзначити всіх наших юних вихованців, які завжди  активно беруть участь в екологічних акціях. Переконані, що той, хто хоч раз побуває на такому прибиранні, більше ніколи в житті не захоче смітити. Це головне завдання наших акцій – навчити цінувати та любити природу. Крім того, разом значно легше робити гарні та корисні справи, – зазначають «Вінницькі вовки».

На цьому спортсмени зупинятись не збираються. Такий захід вже є традиційним для клубу, тому надалі його планують робити якомога масштабнішим, долучати до акції ще більше місцевих еко-активістів, громадських діячів, інші спортивні клуби, підприємства та компанії.

Валентина Лісова