Вона не лише виборола путівку на Ігри в Токіо, а й зуміла з 8-м результатом (297,45 бали) потрапити до фінальної 12-ки найкращих. Там вона стала 9-ю.

На кону найкращі спортсмени світу розігрували дві ліцензії в індивідуальних видах програми – стрибки з 3-метрового трампліну серед жінок та 10-метрової вишки серед чоловіків.

Ганна Письменська народилася у Вінниці. Займалася спортом (акробатикою) з п’яти років, стрибками у воду — з десяти. До Луганська переїхала, коли їй було 14 років. Починала тренуватися у вінничанки Діани Кульбері в СК «Авангард», згодом її стала тренувати Тамара Токмачова, головна тренерка національної збірної команди. Із 14 років Ганна Письменська бере участь у міжнародних змаганнях.

Вона – переможниця і призерка чемпіонатів Європи. На Олімпіаді-2012 у Лондоні посіла 6-е місце (3-метровий трамплін, синхрон з Оленою Федоровою). На Олімпіаді-2008 у Пекіні — 7-м місце (3-метровий трамплін, синхрон з Марією Волощенко).