Мирослава Лук із чоловіком є партнерами проєктів «33-го».

Мирослава Лук — відома вінничанка, котра реалізувала більше 40 благодійних проєктів, займалась журналістською діяльністю, а потім створила власний медійний ресурс, де знайомить світ із видатними вінничанами.

Новою її ідеєю стало створення блогу для розвитку підростаючого покоління. Там вона знайомить глядачів із Вінницькою областю, тради­ціями та культурою.

– Я людина, яка відверто закохана в місто Вінницю і дуже багато років працювала журналістом, і навіть запустила свій власний сайт vin_people про вінницьких людей, про регіон і про цікаві місця. У свій час я зрозуміла, що зараз набагато популярніше місце, де можна людям розповісти про своє місто, де можна поділитись інформацією – це Тік-Ток. Ще пів року тому ним захопилась і встигла – увійти в потрібне русло. Починала записувати ролики різного формату, і най­більше мені сподобалось те, що у своїх сюжетах я почала вис­вітлювати ті новини й події, якими завжди хотіла ділитись із людьми, — розпо­відає Мирослава Лук.

Мирослава та Геннадій Лук переможницям «Кращої коси» від «33-го» подарували суперведмедиків

— Я почала знімати розумні, розважальні ролики. В мене вийшов саме такий крутий контент – вперемішку розважальний і розвивальний. Цікаво те, що аудиторія цієї соціальної мережі — це переважно діти. І хочу, щоб наступне покоління дітей виростало на класному пізнавальному контенті. У мене най­більше переглядів саме на вінницьких роликах про місто і його особливості.

Дуже приємно, коли мені відповідають діти. Вони діляться своїми враженнями і кажуть, що з моїх роликів навіть роблять домашні завдання. Дуже подобається показувати музеї і отримувати відгуки від людей, які вперше йдуть туди.

У своєму блозі я змогла реалізуватись. І вже зараз створюю класний, розумний контент для різних вікових категорій про рідне місто. Блог допомагає розвивати мій чоловік, бо він іноді актор, а іноді оператор. Я вигадую ідею, пишу сценарій для ролика, а зробити допомагає мій чоловік Геннадій. Ми вкладаємо всю душу у нашу творчість, тому і маємо результат.

Ролик, який набрав більше мільйона переглядів, — це була ідея мого креативного чоловіка. Також дуже популярними є прямі ефіри. Кожного для я намагаюсь о 20.00 вести прямий ефір. Щоденно їх відвідує близько 1000 осіб. Кожен мій вихід до онлайн-публіки — тематичний. На кожному з них я читаю вірші – свої та вінницьких поетів. Ми ворожимо на книжках подільських письменників. Тобто я знайомлю підростаючі покоління саме з творчістю видатних митців Вінниччини. Багато людей не вірить, навіть перепитують, чи це дійсно він­ницькі люди. Потім запитують, де можна придбати їхню збірку та більш детально дізнатись про них.

Я в захопленні від своїх глядачів. Часто зустрічаю їх на вулиці, і дуже приємно вживу спіл­­куватись із тими, хто любить тебе в Інтернеті. Зазвичай зустрічаю по одній-дві людини, а нещодавно йшла з чоловіком в магазин, і до нас підбігла ціла група дітей сфотографуватись і почали розказувати, що їм дуже подобаються мої ефіри. Вони хочуть, щоб я знімала більше і частіше.

Софія Копач