Обрати символ Вінницького стандарту гостинності допомогла дослідниця подільської кухні, гастрогід Олена Павлова.
«Візитною карткою Вінниці має бути саме вишня, тому що усюди за містом та на його околицях можна зустріти вишневі садки. Вони вже стали одним із символів Вінниці.

А ще тому, що найбільший мікрорайон міста носить назву Вишенька на честь однойменної річки і легендарної садиби Миколи Пирогова; та й зрештою, вишня — універсальний продукт, що смакує незабутньо і до м’яса, і у солодощі – сушеними, в’яленими, мороженими, заспиртованими і вкритими шоколадом», – пояснила Павлова.
Вона презентувала рестораторам рецептури автентичних страв з вишні: драглі (десерт, схожий на італійську панакоту), малай (пиріг з кукурудзяного борошна) та борщ на вишні.

Для меню закладів вже обрали борщ на вишні та вишневі драглі.  Одну із цих страв, або й обидві, незабаром можна буде скуштувати у більш ніж 20 вінницьких закладах – амбасадорах, міського стандарту гостинності.

Ресторатори, включать страви з вишнею до меню, отримають їх рецептури та калькуляційні карти, а оформити подачу зможуть на свій власний смак та у відповідності з концепцією закладу.

Валентина Лісова