Цю істину може підтвердити будь-який психолог та психоаналітик.

Але коли мова йде про власні болячки, тоді про божественну мудрість забувають навіть найкращі фахівці та великі мудреці. І це небезпечно. Ми маємо змінювати життя на краще! Починаємо прямо зараз.

Отже, при будь-яких проблемах я раджу вам завжди і постійно говорити про них не в теперішньому, а лише в минулому часі:

«Не хворію, а хворіла»; «Не болить, а боліло»; «Не хвилююсь, а хвилювалась»; «Не боюся, але лише раніше усього боялась».

Але якщо ви тримаєте на когось образу, то будь-які професійні поради та духовні практики можуть стати безрезультатними. Саме тут вибір у вас невеликий і остаточне рішення лише за вами!

А тепер — про життєвий та професійний сенс віри. Навіть сучасна наркологія – це не проста медична практика. Адже деякі люди «лікуються» до кінця днів. Лікуватися треба лише раз – і назавжди!!!

Наш комплексний метод «Свобода без кода» — це результат там, де не допомогли інші. Ми відкриваємо не лише розум, але й чисте серце. Це абсолютна сила!!!

Великдень символізує наше духовне воскресіння. Не випадково Христос називає мертвими деяких фізично живих людей. І лицемірних первосвященників Спас називає пофарбованими трунами, бо їх душі не наслідують спасіння.

Цю істину усвідомлюють не усі. Навіть професійне духовенство часто обіцяє «фізичне воскресіння у труні прямо на цвинтарі». Це дивне тлумачення мудрих біблійних пророцтв лише підриває віру.

Духовна смерть страшніша, ніж фізична. Я особисто знаю, що безсмертна душа може виходити з фізичного тіла. І знаю не лише я. Інші люди також мають це усвідомити. Куди ми йдемо?

Знання – це сила. Але наука не панацея. Істинна віра робить нас благородними, вільними та досконалими. І нехай ніхто і ніщо не зможе стати на шляху нашої світлої, спокійної та впевненої посмішки.

Усе віруючим во благо. Навіть гумор має бути глибоким, мудрим і конструктивним. Це також велика сила. Господь на Страшному Суді запитує у професора:

— Ти хто?

— Ви мені не «тикайте». Я — професор!

— Ну і дурень! Ти — грішний раб! У чистилище його!

Те ж питання задається лікарю:

— Ти хто?

— Я — лікар!

— Ти на духовному рівні не лікар, а пацієнт! У чистилище його!

Це питання також ставиться колишньому наркоману, воскреслому у Христі:

— А ти хто?

— Я — Твій блудний син, який повернувся в Дім Отця. Христос Воскрес!!!

– Ось тепер і Я вже бачу, що ти Мені не раб, а Син.
Воістину Воскрес!!!

І не важливо, ким ми себе вважаємо. Головне — хто ми є перед Богом.

Вдосконалюйте характер, дух і контролюйте свій язик. Спочатку було Слово.

І зав’язуйте, будь ласка, з будь-якими шкідливими звичками. Вперед!

Всеукраїнський
Вінницький Центр
«Свобода без коду!!!» www.ovsanuk.com.
Мир усім