Це магістральна вулиця районного значення, яка сполучає мікрорайони Академічний та Сабарів з рештою міста і веде до важливих об’єктів інфраструктури: Сабарівської ГЕС, муніципального автопарку, а також місцевого клубу та дитячого садка. По цій дорозі курсує громадський транспорт. Ремонтувати її розпочали ще у березні.

«Наразі тут вже влаштовано чорновий шар на ділянці довжиною майже один кілометр. Продовжують також влаштовувати зливову каналізацію, мережі водопостачання, встановлювати бордюри», – розповідає в.о. директора департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Юрій Семенюк.

Загалом у рамках капремонту Сабарівського шосе заплановано оновити більше 1,5 км дороги за комплексним підходом. Тут перебачено ремонт проїзної частини з її частковим розширенням, оновлення тротуарів, влаштування велодоріжки. Також у планах –заміна опор вуличного освітлення, заміна світильників на світлодіодні.

На зупинках громадського транспорту,встановлять павільйони, пішохідні переходи  будуть освітлені. Крім того, планують монтаж камер відеоспостереження, заміну мереж водопостачання, влаштування дощової каналізації.

Після того, як будуть завершені роботи, в одну лінію будуть з’єднані вже відремонтовані вулиці – Пирогова-Сабарівське шосе-Черняховського та Гніванське шосе.

Ілона ВАЛЬТЕР