34-річного Володимира Черкаса, голову ГО «Комітет безпеки руху», підозрюють у незаконному заволодінні автомобілем Subaru Legacy, який  знаходився на штрафмайданчику.

– Представляючись пра­цівником ДП МВС «Інформ-ресурс», та користуючись довірою власників тимчасово затриманих авто, під виглядом погашення неіснуючих боргів за зберігання таких транспортних засобів на штрафмайданчику, зловмисник оформляв договори їхньої купівлі-продажу на рідних, у результаті привласнюючи автомобілі, — розповіли подробиці у пресслужбі обласної поліції.

З метою маскування незаконних дій було укладено удаваний правочин купівлі-продажу авта між директором ПП та вінничанкою, які є близькими родичами зловмисника. Після цього підозрюваний незаконно заволодів транспортним засобом та розпорядився ним на власний розсуд. Найближчим часом матеріали розс­лідування за трьома злочинними епізодами будуть передані на розгляд суду.

За даними слідства, раніше Володимиру Черкасу було повідомлено про підозру у привласненні двох автомобілів. За такі правопорушення передбачено покарання – до восьми років позбавлення волі. Сам громадський активіст, який у соцмережах жорстко критикує керівництво обласної поліції, заявляв нашому кореспонденту, що справи проти нього сфабриковані через його діяльність і те, що «не боїться казати правду в очі».

Віталіна Володимирова