На Вінниччині бурхливо обговорюють останні події в Ізраїлі. Правління Ізраїлю передало США дані розвідки, які засвідчують, що у будівлі, де були офіси іноземних ЗМІ, працював ХАМАС.

Про це повідомляє Українська правда, посилаючись на Jerusalem Post із посиланням на джерела у дипломатичних колах

Пряма мова співрозмовника видання: “Ми надали їм чіткі докази того, що в тій будівлі працював ХАМАС. Як я зрозумів, вони вважають пояснення переконливими”.

Незабаром в інтерв’ю американському телешоу “Face the Nation” цю інформацію підтвердив прем’єр-міністр Ізраїлю Бенджамін Нетаньяху.

За його даними, у згаданій будівлі працювала “служба розвідки ХАМАСу, яка “планує та організовує теракти проти цивільного населення Ізраїлю”.

Він також зазначив, що під час удару по будівлі “не було жодної смерті” завдяки попередженням, які озвучує Ізраїль, щоб уникнути шкоди цивільному населенню.

Нагадаємо, що 15 травня ізраїльська армія знищила вежу Аль-Джалаа у Секторі Гази, де були офіси іноземних ЗМІ. ЦАХАЛ пояснив, що у цій будівлі  розміщувались “військові активи” ХАМАС, а терористична група використовувала працівників міжнародних видань як “живий щит”.

Марина Романова