У Києві відбувся чемпіонат України з кікбоксингу WKA та першість Київської області з кікбоксингу WKA в рамках Діамантової серії чемпіонатів WKA з кікбоксингу. За кількістю нагород збірна Вінниччини сформована з атлетів СК «Слава» (Вінниця) та «Спартак» (Могилів-Подільський)  посіла друге загальнокомандне місце.

Зокрема, представники клубу «Слава» (тренер – В’ячеслав Отеранський) здобули 16 золотих, 9 срібних та дві бронзов нагороди. В активі могилівських «спартаківців» на чолі з Євгенієм Вандьо 11 золотих, шість срібних та чотири бронзові нагороди.

Також вінничанину Володимиру Гайдуку належить досягнення у найшвидшому нокауті турніру. Він завершив фінальний поєдинок в розділі лоу-кік серед чоловіків 18-35 років за одну хвилину сорок секунд. У підсумку, подоляни здобули путівки на чемпіонат Світу з кікбоксингу WKA, який пройде у Великобританії.