До 40-річчя вінницького хокею на траві на стадіоні Центрального парку культури і відпочинку провели традиційний міжнародний турнір «Кубок Поділля». Господарі поля, збірна Вінниччини, далеко не завжди вигравала це змагання. Але зараз їй це вдалося!

Перший день турніру розпочався грою між господарями і СК “Будівельник” (Республіка Білорусь). З рахунком 4:2 збірна Вінниччини, яка складалася із хокеїстів двох провідних команд нашого міста, вирвала перемогу. Наступного дня вінничани у складній боротьбі подужали національну збірну Хорватії – 3:2, хоча по ходу поступалися.

Але й ХК «Мінськ» (Республіка Білорусь) тим часом здобув дві перемоги. Тож останній матч між головними конкурентами став «золотим». Господарі поля тричі поступалися в рахунку – 0:1, 1:2 і 2:3. Все ж команді Павла Мазура і Миколи Касянчука вдалося вирівняти становище і в підсумку переграти суперника – 7:5. Знову «вольова» перемога!

Друге місце посіли мінчани. На третьому – їхні земляки із Бреста. В останній грі, після двох поразок, вони розгромили хорватів – 6:0.

Окрім суто турніру, до 40-річчя вінницького хокею на траві пройшов цікавий матч наших ветеранів. Вони розгромили молодіжну збірну Вінниччини – 9:3. Причому один із найстарших ветеранів Фелікс Ковальський (1958 р.н.) оформив гольовий покер, тобто забив чотири м’ячі. Він був гравцем найпершої вінницької команди, яка була започаткована 40 років тому!

Також відбулися урочистості, де вшанували всіх причетних до ювілею. А ще засновник цього виду спорту в нашому регіоні, професор Віктор Костюкевич видав книгу «Сторінки 40-річної історії вінницького хокею на траві».

-Мені сподобався турнір і рівень команд на Кубку Поділля. Вінничани виграли це змагання невипадково. В складі нашої збірної достатньо перспективних молодих гравців високого рівня, – прокоментував «33 каналу» Віктор Костюкевич.

Фелікс ЖАНІН