Артем Кахно з Немирова здобув чергову перемогу у змаганнях з легкої атлетики. На цей раз він став бронзовим призером України з легкої атлетики з бігу на 400 м та срібним призером з естафетного бігу 4 по 400 м.

У Львові відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів.

Вихованець КЗ «ДЮСШ» Немирівської міської ради Артем Кахно представляв команду Вінницької області, до складу збірної якої увійшов за результатами обласних змагань, які відбулися 4-5 травня в м. Вінниця, де він став абсолютним чемпіоном з бігу на 400м. серед дорослих та юніорів.

Серед 48 учасників зі всієї України з бігу на 400 м Артем став третім, встановивши свій особистий рекорд на цій дистанції 50.48 секунд.

Немирівчанин Артем Кахно став бронзовим призером України з легкої атлетики з бігу на 400 м та срібним призером з естафетного бігу 4 по 400м!

Нагадаємо, Артем – абсолютний чемпіон області та багаторазовий призера України з легкої атлетики. Його тренує Віктор Глазков.