П’ятеро вінницьких боксерів вдало представили рідний край та Україну на міжнародному представницькому турнірі у Чорногорії. Там взяли участь представники 16 країн. Змагання проходили з 18 по 24 травня.

Вінничани вибороли три золота і дві бронзи в особистому заліку. Чемпіонами, зокрема, стали Федір Фріз-молодший (вагова категорія до 52 кг), Олександр Яровий (60 кг) і Артем Марчук (64 кг). Бронзовими призерами виявилися Матвій Шамалюк (64 кг) та Ілля Суслов (56 кг). Марчук виступав серед юніорів, решту наших земляків – серед молоді.

В загальнокомандному заліку всі вінничани стали чемпіонами в складі збірної України.

– В турнірі взяли участь не лише європейці. Приміром, мій син Федір Фріз-молодший та Матвій Шамалюк боксувавали у фіналі проти палестинців. Взагалі змагання в Чорногорії було доволі представницьким.Воно слугувало етапом підготовки до чемпіонату Європи, – прокоментував тренер із боксу Федір Фріз-старший.