Що можна робити і що ні в цей день?

Таке явище востаннє було 5 років тому.

26 травня о 14:14 за київським часом відбудеться повня. В цей же період відбудеться максимальна фаза повного місячного затемнення, яке розпочнеться о 12 годині 44 хвилини за Києвом і закінчиться о 15 годині 52 хвилини.

Це місячне затемнення відбудеться в знаку зодіаку Стрілець. Триватиме 14 хвилин 30 секунд.

Примітно, що місячне затемнення 26 травня відкриє перший коридор затемнень 2021 року, який триватиме два тижні, до 10 червня, і завершиться сонячним затемненням.

Майське місячне затемнення отримало назву Кривавий Місяць, тому що супутник Землі близько підходить до нашої планети і забарвлюється в насичені червоні кольори.

Це явище буде видно в Південно-Східній Азії, Австралії і частково в Північній і Південній Америці.

Як поводитися під час повні 26 травня?

Місячне затемнення під впливом Стрільця принесе мудрість і прагнення до отримання знань. Воно здатне змінити світогляд людей і підвищити їхній духовний рівень.

Стрілець діє на людей заспокійливо, приводить до порядку і дисципліни. Люди краще сприймають інформацію і тягнуться до знань, стають більш законослухняними і сприйнятливими до чужих порад і рекомендацій, а також діляться власним досвідом з оточуючими. Цей період вважається особливо вдалим для активної участі в суспільному житті, а також серйозних змін і починань в особистій сфері.

Що не можна робити під час повні 26 травня?

Пам’ятайте, що кожна повня несе з собою кардинальні зміни в житті, пробуджує минулі протистояння і може спровокувати конфлікти.

Не можна в цей період сваритися, з’ясовувати стосунки, тому що місячне затемнення, підкріплене дією повні, небезпечне незрозумілими перепадами настрою.

Не варто в цей період приймати важливі рішення, вести ділові переговори і здійснювати різкі вчинки.

Якщо перед вами стоїть проблема вибору – відкладіть її на більш слушний час, інакше можете пошкодувати про свою поведінку.

Астрологи вважають, що після Кривавого затемнення стрімко спаде пандемія коронавірусу у світі і наступить новий цикл людських стосунків.

Тирани збиратимуть розкидане ними ж каміння. І це стосується не лише правителів, але й звичайних людей із рисами неповаги до інших.

У багатьох із них можуть статись серцеві напади.

Буде розкрита якась грандіозна таємниця Світу.

Духовних людей Уривавий Місяць підсилить енергією.

Очистити себе можна, пройшовши із свічкою в цей день по оселі проти часової стрілки. Щоб був достаток – тримайте кошти в руці і дивіться на небо.

В 2021 -му нас чекає чотири затемнення – 2 місячних і 2 сонячних. Затемнення ніколи не відбувається по одному, обов’язково в парі або в трійці. Також відбувається чергування місячного з сонячним. Через 14 днів після першого затемнення наступає друге. Цей період називають коридором затемнень, яких в 2021 буде два:

з 26 травня по 10 червня;

з 19 листопада по 4 грудня.

У період коридору затемнень і деякий час після нього езотерики радять бути уважними і обережними, прислухатися до своєї інтуїції і внутрішнього голосу.

Каріна Маєвська