Тільки що у Вінницькому міському суді почалось засідання щодо водійки, яка вранці 24 травня у Вінниці збила школяра на вулиці Івана Богуна. 13-річного Андрійка відкинуло на арматурну сітку і нині дитину рятують в обласній лікарні. Йому зробили операцію, яка тривала 5 годин. Дитина тільки на пару секунд прийшла до тями вчора. Зараз знову без свідомості. У Андрійка вкрай важкі травми, і лікування з реабілітацією триватиме не один місяць.

Відомо, що водійка Наталія Дзісь була п‘яна -3,3 проміле було в її крові! Раніше вона потрапляла у ДТП і за це у 2020 році її судили як винуватицю. У поліції спростовують чутки про те, що в жінки не було посвідчення водія та підтвердили, що вона є власницею авто.

Сьогодні, 26 травня суд обирає їй міру запобіжного заходу. Біля приміщення чергують поліцейські та швидка. Підтримати родину Андрійка прийшли десятки небайдужих! Мама, бабуся та сестра не стримували сліз і вимагали суворо покарати водійку! А ще сусіди хлопчика розповіли, що у той момент разом з Андрійком мало бути ще троє дітей. Але один школяр проспав, інші двоє забули зошит і повернулись додому.

Адвокат потерпілих Сніжана Чубенко вимагає тримання під вартою. Журналістів до зали пустили лише трьох – з телеканалів. Інші на коридорі. Справу слухає суддя Гриневич.

Подробиці у «33-му каналі».

Вікторія Снігур