Вона подякувала школярам за співпрацю та спільно з директоркою департаменту освіти міської ради Оксаною Яценко вручила дітям Подяки.

Під час зустрічі з школярами заступниця міського голови Галина Якубович зазначила, що на території громади діє розгалужена система органів учнівського самоврядування, представники яких утворюють молодіжне громадське об’єднання старшокласників «Лідер». Уже не перший рік при міському голові діє Дитяча дорадча рада, до складу якої входять лідери учнівського врядування, представники Громадського представництва уповноважених з прав дітей (дитячих омбудсменів).

А діти активно беруть участь у житті міста. Вони долучилися до розробки Плану з реалізації ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» на 2021-2023 рік, організовували опитування серед молоді в рамках моніторингу реалізації даної ініціативи. Лідери учнівського врядування, члени Дитячої дорадчої ради упродовж останніх років брали участь у Дні молодіжного місцевого самоврядування у Вінницькій міській раді і змогли себе спробувати у ролі міського голови, заступників та директорів департаментів.

«Хочу передати вам вітання від міського голови Сергія Моргунова. Кожному із вас побажати успіху, втілення мрій у життя, щоб все, що вам сьогодні здається неможливим, вам вдавалось досягати. Пам’ятайте, що тільки рух вперед дає результати. Ми хочемо, щоб ви тут залишалися жити і реалізовували свої плани», – сказала заступниця міського голови Галина Якубович.

Представниками Ради лідерів учнівського самоврядування та Дитячої дорадчої ради також подякували усім за співпрацю та зазначили, що отримали корисний досвід для себе.

«Хочу подякувати усім моїм друзям, яких я тут знайшов. Я отримав крутий досвід у різних шкільних проектах, зокрема у «Бюджеті шкільних ініціатив», місцевому самоврядуванні. Дякую представникам влади, які створили такі можливості для нашої молоді, щоб ми могли реалізуватися», – додав голова дитячої дорадчої ради Володимир Додон.

«Ці останні чотири роки були досить насиченими різними подіями. Я дуже багато чого навчилася і, йдучи у студентське життя, я точно знаю, що буду працювати на користь міста та рідного Поділля. Я вдячна міській владі за ті усі можливості, які ви нам надали, за ті надані простори для нашого креативу і за те, що робите наше місто краще», – зазначила учениця школи №23 Аліна Драчук.