У Вінниці продовжується жеребкування щодо визначення учасників нового об’єкту Програми «Муніципальне житло ВМТГ». Сьогодні, 26 травня, участь у ньому беруть такі категорії: учасники бойових дій АТО/ООС, багатодітні сім’ї, молоді сім’ї та одинокі молоді громадяни, особи з інвалідністю ІІ та ІІІ груп, внутрішньо переміщені особи з тимчасово окупованих територій, працівники бюджетної сфери та комунальних підприємств, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи, громадяни (сім’ї ), які перебувають на обліку як ті, що потребують поліпшення житлових умов. За результатами сьогоднішнього дня жеребкування ще 20 учасників дізналися номер, поверх та площу своїх майбутніх однокімнатних та двокімнатних квартир.

Це уже другий день жеребкування. Вчора, 25 травня, у ньому взяли участь лікарі, вчителі, представники інших бюджетних установ та люди з інвалідністю I групи https://www.vmr.gov.ua/Lists/CityNews/ShowNews.aspx?ID=8085. Було розподілено 55 квартир.

«Вчора відбулося жеребкування по квоті осіб з інвалідністю I групи. У нас подалося таких три особи – усі вони стали учасниками програми. Також проводилося жеребкування серед представників закладів освіти та охорони здоров’я. Вони мали найбільшу квоту серед усіх – це 33 квартири. І третя – це інші представники бюджетної сфери, було розподілено 19 квартир. Об’єкт по вул. А. Бортняка – це будинок, де за програмою «Муніципальне житло» буде реалізовано 75 квартир. Сьогодні ми проводимо жеребкування по 16 однокімнатних квартирах та 4 двокімнатних», – розповів заступник міського голови Андрій Очеретний.

Програма «Муніципальне житло» від самого початку її впровадження користується популярністю серед вінничан. Адже тут найнижча ціна за квадратний метр у місті на первинному ринку житла. У новому об’єкті Програми, в муніципальному будинку по вул. Бортняка, вартість квадратного метра становить 16900 грн.

Сьогодні в результаті жеребкування учасниками Програми зокрема стало і молоде вінницьке подружжя. Родина Людмили Щур стане власниками нової однокімнатної квартири. Вони з чоловіком з нетерпінням чекають, коли разом з дитиною зможуть переїхати до власного житла.

«Мене переповнюють враження. На жеребкування ми прийшли майже всіє родиною і витягли щасливий номер. Завжди приємно мати своє житло, адже ми молода сім’я з маленькою дитиною. Ми уже кілька разів беремо участь у Програмі «Муніципальне житло» і вперше нам пощастило. Для нас це найдоступніший варіант, і тут дійсно якісне будівництво», – поділилася враженнями Людмила Щур.