Родині потрібна допомога.

– Син прийшов до тями, з ним постійно чоловік. Син розуміє, що до нього говорять та уже з’їв дві ложки супу. Стан важкий, із голови йде кров. Нам необхідно ставити пластину. Ціна в Україні такої 25 тисяч. Якщо за кордоном, сума зростає вдвічі. Крім цього, у нього деформація щелепи та вм’ятина на обличчі. Необхідна операція», – повідомила  мама підлітка Тетяна Тарасюк.

Вінничани можуть допомогти родині зібрати кошти на купівлю необхідних для лікування Андрія медичних засобів та ліків. Номер карти Тарасюк Тетяни Василівни: 5168 7574 2468 9547.

Нагадаємо, у 26 травня Вінниці суд арештував  на 60 діб водійку  автомобіля «HAVAL» та помістив її до ізолятора тимчасового тримання. Бо відомо, 24 травня в районі П’ятничан водійка виїхала на тротуар, де йшла дитина. В результаті наїзду авто, 13-річний хлопчик отримав важкі травми. Дитину госпіталізували до реанімаційного відділення, а жінку доправили до наркодиспансеру. За висновком лікарів – жінка перебувала за кермом в стані алкогольного сп’яніння. Рівень алкоголю у її організмі перевищував допустиму норму у 16 разів.

Роман Ковальський