У місті Вишневому Київської області відбувся перший чемпіонат України з футболу серед мерів — міських, сільських, селищних голів, заступників і старост. Змагання проводились за підтримки Української Асоціації футболу та ВФСТ “Колос”. Кожна область мала змогу виставити свою команду. Загалом у змаганнях взяли участь 13 областей у складі 10 команд.

Вінницьку команду представляли: Володимир Кушелов — Гніванський міський голова, Михайло Кулик — Іванівський сільський голова, Віталій Мазур — заступник Гніванського міського голови, Ігор Соць — Турбівський селищний голова, Михайло Демченко — Стрижавський селищний голова, Віталій Побережник — заступник Тульчинського міського голови, Валерій Весняний — мер Тульчина, Валерій Слободян — староста Селищанського старостинського округу, Богдан Августович — Луко-Мелешківський голова, Василь Марущак — староста Савинецького старостинського округу, Сергій Тітаренко — Дашівський селищний голова.

Вінницька команда переконливо йшла до перемоги. Зі збірною Запо­різь­кої області – 5:0, зі збірною Івано-Франківської області – 2:1 та нічия зі збірною Рівненської області – 0:0, що дало змогу з першого місця вийти в півфінал. У 1/2 фіналу була перемога над збірною Житомирської та Чернігівської областей з рахунком 3:0.

Фінал був справжнім випробуванням.

За результатами змагань збірна команда Вінницької області виборола друге місце, не поступившись жодному супернику!

– Чемпіонат України став справжнім спортивним святом для представників місцевого самоврядування України. Займаюся футболом з дитинства. Тому, як тільки став селищним головою, побудував два футбольних поля в Іванові і ще одне у Гущинцях. Тут займаються і дорослі, і діти. Так популяризуємо спорт та здоровий спосіб життя у своїй громаді! – прокоментував свою перемогу Михайло Кулик.

Каріна МАЄВСЬКА