Оновлена вінницька «Нива» продовжує прогресувати і підніматися сходинками турнірної таблиці групи «А» чемпіонату України (друга ліга). Цієї неділі колектив Володимира Циткіна в гостях розгромив «Рубікон» (Київ) – 3:0.

В першому таймі гра була дуже обережною зі сторони обох команд, і рахунок не було відкрито. Після перерви блискучим ударом через себе ворота суперника розпечатав граючий президент «Ниви» Артур Загорулько. Остаточно нокаутували киян голи Ігоря Маляренка і Максима Зеленевича. Обидва – після розіграшу стандартних положень.

Таким чином нивівці піднялися на шосту сходинку турнірної таблиці. Попереду ще два завершальних тури. Найближчий – четвертого червня. У ньому «Нива» вдома прийматиме одного із лідерів групи «А» «Епіцентр» (Дунаївці, Хмельницька область).